Menu główne:

Zawody

ARCHIWUM 2021/2022

XVII Zawody Lekkoatletyczne Gminy Otmuchów

W dniu 1 czerwca 2022 na stadionie miejskim w Otmuchowie odbyły się XVII Zawody Lekkoatletyczne Gminy Otmuchów. Po przerwie spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi wrócono do tradycji organizacji gminnych zawodów lekkoatletycznych, w których wśród startujących nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły. Liczebnie nie wypadliśmy imponująco, za to mamy się czym pochwalić. W igrzyskach Dzieci (kl. 4-6) pierwsze miejsce w skoku w dal zajęła Nikola Zakrzewska. W tej kategorii wiekowej startowali również Michał Badowski i Patryk Jaśkiewicz. Obaj startowali w biegu na 100 metrów. W kategorii starszej Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl. 7-8) trzecie miejsce w skoku w dal zdobył Tomasz Zakrzewski, trzecie miejsce w pchnięciu kulą zajął Mikołaj Mackiewicz, drugie miejsce w biegu na 100 metrów oraz pierwsze miejsce w pchnięciu kulą wywalczyła Karolina Badowska, bieg na sto metrów chłopców wygrał Szymon Szczerbiński. Na koniec zawodów odbyły się sztafety 4x100 m. Chłopcy wywalczyli drugie miejsce. W  naszej sztafecie pobiegli: Klaudiusz Gurbała, Paweł Dudek, Mikołaj Mackiewicz oraz Szymon Szczerbiński. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły, gratulujemy uzyskanych wyników i zyczymy sukcesów sportowych w przyszłości.