Menu główne:

Sport

Archiwum 2016/17

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

W dniu 1 czerwca na stadionie miejskim w Otmuchowie odbyły się XVI Igrzyska Lekkoatletyczne będące również mistrzostwami gminy. Brały w nich udział wszystkie szkoły z gminy Otmuchów. Naszą szkołę reprezentowało 21 uczniów w różnych konkurencjach lekkoatletycznych, indywidualnych i zespołowych. Kilku uczniów stanęło na podium:

Matras) zajęła III miejsce.
  Szkołę reprezentowali również: Oliwia John, Kordian Barczak.

Ponadto podczas Igrzysk odbył się turniej gier i zabaw dla najmłodszych uczniów „ Mały Olimpijczyk”. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli II miejsce. W skład drużyny wchodzili: Karolina Badowska, Nikola Zakrzewska, Patrycja Mirowska, Patrycja Dziergas, Kinga Damasiewicz, Mateusz Ryszka, Szymon Szczerbiński, Dawid Matras, Tomasz Zakrzewski, Mikołaj Mackiewicz, Klaudiusz Gurbała.
Wszyscy uczniowie którzy stanęli na podium zostali udekorowani medalami oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy, a dla szkoły nagrody rzeczowe w postaci piłek do gier zespołowych.
      Wszyscy nauczyciele gratulują uczniom uzyskanych wyników sportowych i dumni są z godnego reprezentowania szkoły. Życzymy im dalszych sukcesów sportowych w kolejnych zawodach.