Menu główne:

Turniej

Archiwum 2018/2019

Ferie na sportowo?!

Już po raz kolejny podczas ferii zimowych zorganizowany został na hali w Otmuchowie Turniej halowej piłki nożnej o puchar komendanta komisariatu policji w Otmuchowie. Wzięło w nim udział pięć drużyn w kategorii klas IV – VI oraz trzy drużyny w kategorii VII – VIII. Niestety z powodu dużej absencji uczniów z naszej szkoły, którzy wcześniej zadeklarowali udział w turnieju nie mogliśmy wystąpić jako drużyna samodzielna. Zawodnicy z kategorii młodszej (Karolina Badowska, Szymon Szczerbiński oraz Mikołaj Mackiewicz) połączyli siły z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 i grali razem do końca turnieju jako jeden zespół. Pomimo dużych braków kadrowych walecznie walczyli z pozostałymi drużynami. Po każdym meczu schodzili z boiska pokonani, ale były to porażki minimalne: 1 : 0 z Mesznem, 2 : 1 z Kałkowem, 3 : 2 z Jarnołtowem oraz 3 : 1 z Otmuchowem. Ostatecznie zajęli piąte miejsce. Jeden uczeń z kategorii starszej (Kacper Maciejak) dołączył do drużyny z Jarnołtowa i wspólnie z nimi wywalczył drugie miejsce. Uczniom obecnym na turnieju nauczyciel wychowania fizycznego podziękował za udział wpisując oceny celujące z przedmiotu.