45 Lato Kwiatów - Szkoła w Grądach

Archiwum 2016/17

III Gminny  Konkurs Historyczno – Informatyczny
„Lato Kwiatów – w dziejach miasta, gminy i kraju

13.06.2017r. w ZSP w Grądach odbył się finał   III Gminnego  Konkursu Historyczno – Informatycznego - „Lato Kwiatów – w dziejach miasta, gminy i kraju ” –  zorganizowanego  z okazji organizacji - 45 edycji  Lata Kwiatów w Otmuchowie. Zakres chronologiczny konkursu obejmował lata 1973 – 2017 r.

Uczniowie wykonujący i prezentujący pracę wykazali się wiedzą historyczną i społeczną na temat ustroju i realiów życia w Polsce w/w okresie.  W finale wzięły udział w cztery drużyny reprezentujące następujące szkoły: ZSP Grądy, Szkoła Podstawowa w Kałkowie, ZSP Maciejowice oraz ZSP Wójcice. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

• I miejsce – SP Kałków i ZSP Grądy

• II miejsce -  ZSP Wójcice

• III miejsce – ZSP Maciejowice

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu w przyszłym roku
!

ZSP w Grądach składa szczególne podziękowanie  Panu Burmistrzowi - Janowi Woźniakowi i Panu Dyrektorowi - Wiesławowi Mazkowi  za pomoc i wsparcie okazane przy organizacji konkursu.

trwa inicjalizacja, prosze czekac...